Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOŞGELDİNİZ
Merhaba arkadaşlar, e-sigaraya ikinci el aldığım joyetech ego one 2200mah ile yeni başladım. Amacım sigara bırakmak olsa da e-sigaradan vazgeçemeyeceğimi düşünüyorum. Umarım tekrar o lanet sigaraya dönmeyi istemem. Forumu internette e-sigara araştırırken youtube kanalı olan buharmanya aracığıyla keşfettim. Aktif forum kullanmayı, araştırmayı, paylaşım yapmayı severim. Teşekkürler.
Ara
Merhaba kolay gelsin herkese. Bol buharlar
Ara
Merhaba herkesle şimdiden çok memnun oldum. Güzel paylaşımlar yapmak dileğiyle Smile
Ara
Arkadaşlar merhabalar,

İsmim Çağatay. Modumu dün sipariş ettim. Bir kendime bir de eşime Eleaf iJust S modelinden bir siyah bir de gümüş renklisini aldım. Zamanla bilgiler oturdukça daha iyi modlara geçip RTA kullanarak kendi tellerimi kendim saracak, kendi likitlerimi kendim hazırlayacak noktaya gelerek, hem cebe hem de sağlığa zararlı olan sigara illetinden daimi olarak kurtulmak istiyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Ara
Merhaba arkadaşlar

iki ay once uye oldum ama yeni basladim,iran ve tebriz kentinden ve turkum,turkce yazmam  cok iyi degil o uzden hatam olursa simdiden ozur dilerim
Ara
Günaydın arkadaşlar aranızda bulunmak güzel bir duygu izmirden selamlar hoş bulduk Smile burada sizlerin bilgilerine kulak asarak ve kazıklanmamak adına sizden yardım isteyecem  teşekkürler
Ara
Merhaba arkadaşlar hoş bulduk Smile

2 gün önce joyetech eVic VTwo mini aldım 380 TL ye. Bilgi sahibi olmadığımdan saticinin tavsiyesine uydum. Kaziklandim galiba Smile Sizce cihaz iyi mi? Bu alete daha farklı bi tank vs tavsiyeniz olur mu? Şimdiden teşekkürler
Ara
Hoş bulduk arkadaşlar. Buhar işinde 2 günlüğüm Smile bana kaliteli likit markası ve nereden alabilecegim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi