Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Kylin V2 RTA by Vandy Vape is the updated rendition to the original,
#1
Hey guys,
we got pretty innovative vape from Vandy Vape,
Check this out!!


Kylin V2 RTA

The Kylin V2 RTA by Vandy Vape is the updated rendition to the original, presenting an updated postless quad terminal build deck with dynamic airflow system for nice flavor and offers huge vapor production. Constructed by high-grade stainless steel and Pyrex glass, the KYLIN V2 RTA is durable. With a big bulb tube, the KYLIN V2 can contain 5ml e-juice (3ml version tube is also included in the package). As the upgrade version of Kylin RTA, the Kylin 2 RTA tank comes with 24mm diameter, adopts an unique cambered Deck, which is available for both single and dual coils. When air channels funnels into the structure, it redirects to four squared airholes, with two of the airflow in slopped orientation to create a concentrated, flavor-focused experience. 7 colors are optional.

Resim

Technical Data:
Material: Glass,Stainless Steel
Length: 38.15mm
Diameter: 24mm
Capacity: 3.5ml/5ml
Thread: 510


Vandy Vape KYLIN RTA Tank Atomizer

Vandy Vape KYLIN RTA Tank Atomizer brings you new Color:Green,Blue,Red,Purple,Gold,Rainbow. It Features side and bottom airflow that goes directly to the coil for unparalled flavor taste. It supports single or dual coil

Resim

Technical Data:
Drip Tip Height: 17.5mm
Drip Tip diameter: 16mm
Height: 48/36 mm (thread and drip tip excluded)
Outside Diameter: 26 mm
Base Diameter: 24mm
Capacity: 2ml/6ml 
Color:Green,Blue,Red,Purple,Gold,Rainbow


Vandy Vape PHOBIA RDA Tank

New year, New beginning! The New Vandy Vape PHOBIA RDA Tank. Integrating an impressive advanced Dual coil version. PHOBIA RDA was craftered with high-quality stainless steel construstion. With the concentrated bottom and side air-flow system, it brings you the dense flavor. Ther is a unique and beautiful logo on the bady. In a word, the Vandy Vape PHOBIA RDA is an attractively designed quality platform that provides the ease of builds and convenience in use.

Resim

Technical Data:
Length: 24mm
Diameter: 24mm
Atomizer Type: Rebuildable dripping atomizer
Connection Type: 510 thread
Drip Tip Type: 810 Ultem drip tip
Color: Matte Black, Gold, SS, Rainbow

---------------------------------------

Hey Millet,
Vandy Vape'den oldukça yenilikçi vape aldık
Bunu kontrol et!


Kylin V2 RTA

Vandy Vape tarafından Kylin V2 RTA, orijinaline güncellenmiş bir yorumlamadır, güzel bir lezzet için dinamik hava akımı sistemine sahip, güncellenmiş bir postless dörtlü terminal güvertesi sunar ve büyük buhar üretimi sağlar. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve Pyrex camdan üretilen KYLIN V2 RTA dayanıklıdır. Büyük bir ampul tüpü ile, KYLIN V2 5ml e-suyu içerebilir (pakete 3ml versiyon tüpü de dahildir). Kylin RTA'nın yükseltme versiyonu olan Kylin 2 RTA tankı 24 mm çapında geliyor, hem tek hem de çift bobinler için kullanılabilen benzersiz bir bombeli Güverte kullanıyor. Hava kanalları yapıya hunileştiğinde, konsantre, aroma odaklı bir deneyim yaratmak için dört kare hava deliğine, hava akışının ikisinin de eğimli oryantasyona yönlendirme yapar. 7 renk isteğe bağlıdır.


Teknik veri:
Malzeme: Cam, Paslanmaz Çelik
Uzunluk: 38.15mm
Çap: 24mm
Kapasite: 3.5ml / 5ml
Konu: 510


Vandy Vape KYLIN RTA Tankı Atomizer

Vandy Vape KYLIN RTA Tank Atomizer size yeni Renk getiriyor: Yeşil, Mavi, Kırmızı, Mor, Altın, Gökkuşağı. Eşsiz lezzet tadı için doğrudan bobine giden yan ve alt hava akışına sahiptir. Tek veya çift bobini destekler


Teknik veri:
Damla Ucu Yüksekliği: 17.5mm
Damla İpucu çapı: 16mm
Yükseklik: 48/36 mm (diş ve damla ucu hariç)
Dış Çap: 26 mm
Taban çapı: 24mm
Kapasite: 2ml / 6ml
Renk: Yeşil, Mavi, Kırmızı, Mor, Altın, Gökkuşağı


Vandy Vape PHOBIA RDA Tankı

Yeni yıl, yeni başlangıç! Yeni Vandy Vape PHOBIA RDA Tankı. Etkileyici gelişmiş çift bobin versiyonunu entegre etmek. PHOBIA RDA, yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon ile hazırlanmıştır. Konsantre alt ve yan hava akış sistemi ile size yoğun lezzet getiriyor. Ther bady'deki eşsiz ve güzel bir logo. Tek kelimeyle, Vandy Vape PHOBIA RDA, kullanım kolaylığı ve kolaylık sağlayan çekici bir şekilde tasarlanmış bir kalite platformudur.


Teknik veri:
Uzunluk: 24mm
Çap: 24mm
Atomizer Tipi: Rebuildable damlama atomizer
Bağlantı Türü: 510 konu
Damla İpucu Türü: 810 Ultem damla ucu
Renk: mat siyah, altın, ss, gökkuşağı
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi