Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goblin Mini V1 Rta inceleme
Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadan fazladır kullandığım goblin mini ile ilgili bir inceleme yazısı oluşturmak istedim. Yeni başlayan biri olarak şunu söylemeliyim ki buhar performansı ve aroma performansı gayet tatmin edici düzeyde. 3ml lik likit doldurma kapasitesi az gibi görünse de çok yoğun bir kullanıcı değilseniz günü çok rahat çıkarıyor ama benim gibi elinizden düşmüyorsa 2. -3. doluma ihtiyaç duyabilirsiniz. Resim Alttan vidayla dolum olması fazla likit tüketenler için ciddi anlamda dezavantaj. Yanınızda tornavida ile gezmek zorunda kalabilirsiniz ve likit çok dar bir yerden doldurulduğu için damlalık şişe kullanıyorsanız büyük sorun, her tarafınız likit olabilir. Evyapçıların kullandığı şişelerde veya iğne uçlu şişelerde bir sıkıntı yaşamazsınız.\nResim Sarım alanı çok küçük ve dar. Benim gibi geni başlayanlar için zorlayıcı bir durum bu. Deneyimli kullanıcılar içinse değişik sarımları yapamama dezavantajı oluyor.\nÖzetleyecek olursam küçük bir atomizer istiyorum düz sarım yapar geçerim clapton telle vs. ile uğraşmam buharı güzel olsun aromayı güzel versin diyorsanız ve küçük sarım alanı rahatsız etmeyecekse hiç düşünmeden alabilirsiniz Smile Bu arada alttan dolum sıkıntı olur diyorsanız da v2 si çıktı tavsiye ederim. İstick pico gibi küçük modlar kullanıyorsanız dışarıda kullanım için çok uyumlu oluyor SmileResimResimResim\nBen çok beğendim goblin miniyi tavsiye ederim herkese sadece bir kaç kusuru var onu da yazıda belirttim bunlara katlanırım diyorsanız sizi mutlu edecektir, sarım alanı çıldırtabilir unutmayın Wink\nUmarım faydalı bir inceleme yazısı olmuştur, bol paylaşımlı günler Smile\n\n\n
Ara
Selçuk eline sağlık. Çok güzel ve faydalı olmuş. Teşekkürler. \n\n
Sağol abi \n\n\n
Ara
Eline sağlık @"selcukalioglu01" Dolum için bir tavsiye; şırınga ile de doldurabilirsiniz, ben öyle yapıyordum Smile
Resim

Söylediğimiz herşey "doğru" olmayabilir. Sorgulamaktan, araştırmaktan çekinmeyin.
Ara
Sağol abi evyap şişesine dolduruyorum likiti o şekilde rahat oluyo bulunduğum bölgede eczane 1 tane tek var sırf öğrenci bölgesi olduğu için boş şişe istediğimde bile madde bağımlısıymışım gibi baktılar 6km öteye gittim eczaneye şırıngayı siz düşünün \n\n\n
Ara
O da doğru \n\nBu lanet mesaj, lanet Tapatalk aracılığıyla yollanmıştır.
Resim

Söylediğimiz herşey "doğru" olmayabilir. Sorgulamaktan, araştırmaktan çekinmeyin.
Ara
Keş selçuk seniii Smile\n\n\n
\nBi şırınga bi şişe bide şu ameliyatta kullanılan hani sapan yaparken kullandığımız lastik var ondan iste polis anında getirir. Adrese teslim Smile\n\n
Smile Adamlarda kendince haklı abi bulunduğum yerde öğrenciden ve bir kaç apart sahibinden başka kimse oturmuyor, bekliyorlar herşeyi Big Grin\n\n\n
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cthulhu RTA V3 (inceleme) vip-taha 3 1,857 07.08.2016, Saat: 19:00
Son Yorum: BiyonikAdam
  Wismec Theorem İnceleme BiyonikAdam 4 3,010 04.07.2016, Saat: 23:51
Son Yorum: BiyonikAdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi