Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wismec Theorem İnceleme
Arkadaşlar bu gün sizlere kısa sürelir bir maceram olan wismec theorem i tanıtacağım Smile\n\nÖncelikle çok küçük güzel görünen bir atomizer olduğunu söylemeyiyim.\nİstick pico, just 2 gibi modlarla çok şık duruyor.\n\n\nKurulumu çok basit ve geniş bir deck kısmı var\n\nKutudan notch coiliyle geliyor ve pamuklaması vs hazır şekilde gelse de bu pamuk çok uzun takılmış vaziyette siz bunu benim gibi kısaltırsanız daha iyi bir içim keyfi yakalayacağınızı düşünüyorum kurulumdan sonraki halinin fotoğraflarında bu uzunluğu fotoğrafladım.\nKurumum için önce elimizle üst kısmı çekiyoruz drip tipi çıkardıktan sonra\nResim\nDaha sonra deck kısmına ulaşmak için parmaklarımızla camı tutup baş parmağımızla deck kısmını dikkatlice itiyoruz dilkatli olmalıyız yoksa cam kırılabilir Smile\nResim\nVee uzun bir uğraştan sonra deck e ulaştık Smile Aslında çok basit ama dikkatli olmak zorunda olduğumuz için ilk kurulum uzun sürebilir Smile \nResim\n\nŞekilde görüldüğü gibi bir notch coil ya da normal bir sarımınızı takabilirsiniz ya da kenarlardan dikey sarım yapabilirsiniz.\nResim\n(bu resim alıntıdır sadece çünkü dual sarım yaptığımda resimlemeyi unutmuşum Sad )\nHava kanalı ayarı değişik bir yöntem ile yapılıyor. Kurulum sırasında ayarlıyorsunuz Drip tip in altındaki ilk söktüğümüz kısım vidalı çevirerek açılıp iki katmana ayrılıyor bu katmanların ortasında hava kanalı sayarı için somuna benzer bir parça var. Bununla ayar yapılıyor. Bu parça üzerinde teki açık şekilde geliyor Ben kutudan çıkan 2 li açık kanallıyı kullandım ve içimi çok rahat oldu \nResimResimResim\n\n\n\n\n\n
\nBu şekilde kalınca bir pamuk kesmezseniz mutlaka akıtma yapacaktır ama pamuklamayı güzel yaptığınızda ters çevirdiğinizde bile gram akıtma olmuyor Smile\nResimResim\n\nSarımı yapıp camımızı taktıktan sonra geldik likit doldurmaya Smile Bu kısım evyapçıların kullandığı standart şişelerle imkansız mutlaka damlalık şişe kullanmak zorundasınız \nLikitimizi doldurduktan sonra üst kapağı takıp hafifçe bastırıyoruz\nResimResimResim\n\nÜstk kapğın arkasındaki siyah parça likit doldurma kısmının deliğini kapatıyor onu söküp arkalı önlü sarım yapma şansımız malesef yok Sad\n\n\n\n\n\n\n
\nDrip tipimizi taktıktan sonra içime hazır Smile\n\nResim\n\nKutu içeriği oldukça zengin yedek vidalar ringler,2 adet yedek cam var bunlardan birinin dışı metal korumalıklı.\n\n1 adet yedek notch coil(hem üzerinde geliyor hem kutudan bir adet daha çıkıyor)\n\nAlyan anahtarı vs..\nResim\n\nBelki de en başta bahsetmem gereken kutu içeriğine en son bahsetme sebebimi yapacağım genel değerlendirmede anlayacaksınız Smile\nGenel değerlendirmem şu şekilde, içim kalitesi aroma performansı olarak çok çok iyi buhar performansı da gayet tatmin edici. Single coil kullanım için tasarlanmış gibi geldi bana çünkü dual coil de çok bir performans alamadım. Notch coil, twisted, clapton gibi sarımlar çok çok iyi sonuçlar veriyor sadece clapton telim olmadığı için deneyemedim ama deneyenler gayet memnunmuş Smile Twisted sarımda ve notch coilde aldığım tadı dual coil düz sarımda veya single coil düz sarımda alamadım. Tavsiyem 1 kutu notch coil edinmenizdir çünkü en güzel aromayı ve buharo o şekilde aldım Smile Notch coil 0.27 ohm gösterdi benim cihazımda ve düşük wattlarda da yüksek wattlarda da aromadan bir kayıp göremedim aroma canavarı resmen Smile 2 gün kullanım sonunda tat sağırlığı yaşadım o derece (aromaya karşı aşırı duyarlıyımdır %2 yi geçemem) benim gibi aşırı aroma rahatsız ediyorsa sizi bu atomizer kesinlikle size göre değil Smile\n Likit kapasitesi 2.7ml ve çok yetersiz çünkü anormal derecede likit tüketiyor ve günde 10 defa üst kapağı çıkarıp likit doldurmak canınızı ciddi anlamda sıkacaktır Smile Kutudan fazlaca yedek cam çıkma sebebiyse sarım yapmak için camı çıkardığınızda kırma ihtimaliniz çok çok yüksek Smile Ben sevdim ama bu bahsettiğim eksi yönleri ve benim kişisel durumum olan aroma hassasiyetim yüzünden 3. gün yollarımız ayrıldı Smile\n Amatör bir şekilde dilim döndüğünce değerlendirme-inceleme yazısı yazmaya çalıştım umarım beğenirsiniz eksik gördükleriniz varsa yorum olarak belirtirseniz daha sonra yazacağım incelemelerde mutlaka dikkat ederim Smile İyi forumlar Smile\n\n\n\n\n
\nResim\n\n\n
Ara
Ellerine sağlık Selçuk Gayet güzel ve detaylı bir inceleme. Tertemiz bir açıklama. Diğer ato ve modlar için de bekleriz valla kardeşim.
Resim

Söylediğimiz herşey "doğru" olmayabilir. Sorgulamaktan, araştırmaktan çekinmeyin.
Ara
(04.07.2016, Saat: 05:36)sucukludondurma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: \nEllerine sağlık Selçuk Gayet güzel ve detaylı bir inceleme. Tertemiz bir açıklama. Diğer ato ve modlar için de bekleriz valla kardeşim. \n
\n\n\nSağol abi Smile Sırada rda var Smile\n\n\n
Ara
Selçuk eline sağlık kardeş. Baya detaylı ve ilk kullananın bile hemen anlayabileceği bir anlatım olmuş.\n\n
(04.07.2016, Saat: 14:29)ANKA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: \nSelçuk eline sağlık kardeş. Baya detaylı ve ilk kullananın bile hemen anlayabileceği bir anlatım olmuş.\n\n\n
\n\n\nTeşekkür ederim abi Smile\n\n\n
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cthulhu RTA V3 (inceleme) vip-taha 3 1,857 07.08.2016, Saat: 19:00
Son Yorum: BiyonikAdam
  Goblin Mini V1 Rta inceleme BiyonikAdam 7 2,642 18.06.2016, Saat: 02:23
Son Yorum: BiyonikAdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi